e-shop
e-shop

Neomezené možnosti
práce s myslí, intuicí, rozšířeným vědomím a extraokulárním viděním

Naše vzdělávací kurzy pro děti a dospělé využívají výhradně metodiku mexické asociace Viendo por el Mundo, která vlastní autorská práva k užití metodologie Extra Okulárního Vidění - EOV - terapeutické metody, která nechává nahlédnout na naše podvědomá nastavení, odkrývá sílu intuice, posiluje vůli a sebedůvěru. Všechny techniky a meditace pocházejí od jejich tvůrkyně, paní MARLY (Maria de Socorro Pérez Farfán), která měla velmi nadčasový a komplexní pohled na lidskou bytost a rodinné zdraví. Kurzy EOV tak, jak je známe a předáváme dnes, jsou výsledkem mnohaleté práce a zkušeností Verenice Carvajal,  která tuto techniku doplnila a ucelila ve velmi efektivní program, který krom aktivace EOV pomáhá nejen rozvíjet kapacitu 
a schopnosti mysli, ale i odstraňovat různé emocionální zátěže, traumata či problémy v rodině, práci či škole.

Kromě oficiálních kurzů a workshopů poskytujeme také individuální konzultace a poradenství.

aktuálně

VERENICE CARVAJAL, díky které máme metodiku EOV v České republice, bude opět v Praze!

Kromě Festivalu uvědomění (22. 6.) a Duše K (30. 6.) se můžete s naší Vere potkat osobně na kurzech AURAS nebo CESTA LÁMŮ.

Rezervujte si své místo s předstihem!

 

 

Jaké kurzy nabízíme

01

Pro děti

Díky EOV jsou děti schopné posílit své sebevědomí, vůli a intuici. Zlepšuje se tím jejich chování nejen doma, ve škole a společnosti, ale i vůči přírodě a sobě samým.

Kurzy EOV jsou vhodné pro všechny děti a dospívající od 6 - 21 let.

zobrazit kurzy
02

Pro dospělé

Odhalte svůj potenciál a rozvíjejte své schopnosti skrze práci s myslí, intuicí a rozšířeným vědomím. Cíl EOV je cesta k vědomější a šťastnější společnosti.

Zbavte se všeho, co vás brzdí či omezuje! Odhalte kouzlo této seberozvojové metody.

zobrazit kurzy
03

Instruktorské

Chcete společně s námi šířit mezi děti nebo dospělé jedinečnou mexickou metodologii extraokulárního vidění? Staňte se certifikovaným lektorem!

Pod naším vedením se proškolilo a dále s námi spolupracuje již více jak 70 lektorů!

zobrazit kurzy
VŠECHNY KURZY

Kalendář akcí

01
PRO DOSPĚLÉ

EOV RESTART pro dospělé

03.- 06. 10. 2024 a další
počet volných míst:
5
detail kurzu
02
INSTRUKTORSKÉ

Kurz na lektora EOV PRO DĚTI

22.- 25. 08. 2024
počet volných míst:
5
detail kurzu
03
PRO DOSPĚLÉ

Workshop PROČ JÁ?

BRNO, PARDUBICE, PRAHA a DALŠÍ
počet volných míst:
4
detail kurzu
VŠECHNY KURZY

Metodologie eov je jednoduchá, účinná a přirozená

Pojďte s námi zjistit, co si počít s mentálními schopnostmi, které máme, ale nevyužíváme. Mentální techniky EOV se stanou nástrojem, který můžete skvěle využívat v běžném životě. Osvojíte si celostní myšlení a rozvinete potenciál pravé mozkové hemisféry, té kreativní a intuitivní. Jedině intuice totiž dokáže jít za hranice nám známého světa.


Již v 70. letech minulého století se v Mexiku začalo mluvit o určitých typech mentálních cvičení, při kterých se zjistilo, že děti dokážou aktivovat svou schopnost vidět materiální svět bez použití fyzických očí (pojmenováno jako EOV – extraokulární vidění). Průkopníkem a prvním, kdo na tuto schopnost poukázal, byl Guillermo Altamirano.

K čemu je ale EOV dobré?
PŘEČÍST VÍCE O EOV

Chci přihlásit dítě na kurz EOV

Stačí vyplnit formulář a my už vás kontaktujeme!

PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Přečtěte si příběhy dětí a dospělých, kteří si prošli kurzy EOV před vámi

VŠECHNY PŘÍBĚHY
...kurzy, které nabízíme, jsou vhodné pro všechny děti i dospělé bez výjimky 

Facebook

Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
crosschevron-downchevron-leftchevron-right