e-shop
e-shop

O nás

Vítejte na našich stránkách. Pokud si je právě teď pročítáte, pak to rozhodně není náhoda 🙂 Stejně jako nebyla náhoda, že před třemi lety přišlo EOV do života nám. Od té doby nás nepřestává udivovat, jaké schopnosti a kapacity má lidská mysl a vědomí. Nástroje, díky kterým můžeme žít život, jaký si přejeme. Pojďte je společně s námi objevovat...ať už sami u sebe nebo skrze vaše děti.

 

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ PROBÍHAJÍ V PARDUBICÍCH, PRAZE NEBO ČESKÉ SKALICI. 

 

 

 

Kdo jsme?

JSME LEKTORKY EOV. Zároveň MÁME pod záštitou mexické organizace Viendo por el Mundo OPRÁVNĚNÍ A CERTIFIKACI KE ŠKOLENÍ NOVÝCH LEKTORŮ EOV (nejen) v Čechách a na Slovensku. V osobním životě jsme dvě mámy, vděčné za to, že se k nám EOV dostalo. Proto si ho přejeme, s laskavým dohledem a podporou Verenice Carvajal, šířit nejen k dalším dětem, ale i dospělým. O naší práci tu raději necháme mluvit „naše“ děti a jejich rodiče. Moc jim děkujeme, že se díky nim můžeme učit a společně posouvat dál a dál. V našem pardubickém a pražském Centru ale nejsme jen my dvě...a pokud jste z daleka, neváhejte se na nás obrátit. Rády vám doporučíme další z řady našich skvělých kolegů.

Katka a Pavla 

Kontaktujte nás

O EOV

Kousek historie

Již v 70. letech minulého století se v Mexiku začalo mluvit o určitých typech mentálních cvičení, při kterých se zjistilo, že děti dokážou aktivovat svou schopnost vidět materiální svět bez použití fyzických očí (tzv. EOV - extraokulární vidění).

Ale až v roce 2016 pak vznikla organizace Viendo por el Mundo, vedená její zakladatelkou, Verenice Carvajal, která tuto techniku doplnila a ucelila ve velmi efektivní program, který krom aktivace EOV pomáhá nejen rozvíjet kapacitu
a schopnosti mysli, ale i odstraňovat různé emocionální zátěže, traumata či problémy v rodině nebo ve škole.

Naše vzdělávací kurzy pro děti a dospělé využívají výhradně metodiku mexické asociace Viendo por el Mundo, která je oficiálně registrována u Mexického institutu průmyslového vlastnictví. Tato asociace jako jediná vlastní výhradní autorská práva k této metodologii.

EOV zaznamenalo takový úspěch, že má v současné době vyškolené instruktory nejen v Mexiku a České republice, ale i v různých zemích Ameriky a Evropy. Všichni instruktoři se společně snaží, aby přínosy této metody zasáhly co největší počet dětí, dospívajících a dospělých a spojily je v jednu rodinu.  

Možná se ale ptáte, k čemu to EOV vlastně je? Pro běžný život zdá se k ničemu :) Ale celá metodika EOV (extraokulární vidění - schopnost vidět materiální věci bez použití očí), kterou rozvíjíme a šíříme, má mnohem hlubší smysl než „jen" naučit někoho „vidět se zavázanýma očima“.
 
Maska na očích slouží spíše jako nástroj, který nám umožňuje tlumit 75 % vjemů, který získáváme skrze zrakový orgán a také pracovat v hladině Alfa. Aktivací extraokulárního vidění a s tím souvisejícím rozšířením vědomí, získáváme úplně jinou představu o tom, kým doopravdy jsme a co všechno můžeme dokázat.
 
Díky určitým mentálním cvičením zlepšujeme paměť a soustředění, propojujeme pravou a levou mozkovou hemisféru, posilujeme sebevědomí a vůli, zlepšují se nám vztahy v rámci rodiny i mimo ni a získáváme jednoduché nástroje, jak zvládat své emoce a strachy (strach že něco nezvládnu, ze samoty, ze smrti…). Zároveň se učíme více pracovat a spoléhat na svou vlastní intuici. Díky tomu se v životě dokážeme lépe rozhodovat a směřovat k naplněnému a šťastnému životu.

Kontaktujte nás

Odešlete nám zprávu, ozveme se Vám
Základní kontaktní formulář

* Povinná pole

 

Lekce pod naším vedením probíhají v PARDUBICÍCH, v PRAZE nebo v ČESKÉ SKALICI. Pokud to je pro vás z ruky, rády vám doporučíme někoho z našich skvělých kolegů. Proto, prosím, vyplňte pole ohledně místa konání kurzu, abychom vás mohly propojit.

Chci být instruktorem EOV

Chtěli byste se kurzům EOV pro děti a dospívající věnovat naplno? Kontaktujte nás pro bližší informace.
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

S úsměvem jde všechno líp 😉☺️

8

Dnešní sourozenecký boj v rámci cvičení na propojení pravé a levé mozkové hemisféry ☺️

21

EOV neuniklo ani Apačům 😉 Festival uvědomění 2023

10

Ta dávka pozitivní energie, kterou se podařilo vytvořit a udržet během společné meditace, byla neskutečná. Děkujeme Festival uvědomění 2023❤️

54
3 Comments

Přijďte si vyzkoušet vidění bez očí 😉😝 Festival uvědomění 2023

24
2 Comments
crosschevron-down