e-shop
e-shop

O nás

Vítejte na našich stránkách. Pokud si je právě teď pročítáte, pak to rozhodně není náhoda 🙂 Stejně jako nebyla náhoda, že před čtyřmi lety přišlo EOV do života nám. Od té doby nás nepřestává udivovat, jaké schopnosti a kapacity má lidská mysl a vědomí. Nástroje, díky kterým můžeme žít život, jaký si přejeme. Pojďte je společně s námi objevovat…ať už sami u sebe nebo skrze vaše děti.

 

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ PROBÍHAJÍ V PARDUBICÍCH, PRAZE NEBO ČESKÉ SKALICI. 

 

 

 

Kdo jsme?

JSME LEKTORKY EOV. Zároveň MÁME pod záštitou mexické organizace Viendo por el Mundo OPRÁVNĚNÍ A CERTIFIKACI KE ŠKOLENÍ NOVÝCH LEKTORŮ EOV (nejen) v Čechách a na Slovensku. V osobním životě jsme dvě mámy, vděčné za to, že se k nám EOV dostalo. Proto si ho přejeme, s laskavým dohledem a podporou Verenice Carvajal, šířit nejen k dalším dětem, ale i dospělým. O naší práci tu raději necháme mluvit „naše“ děti a jejich rodiče. Moc jim děkujeme, že se díky nim můžeme učit a společně posouvat dál a dál. V našem pardubickém a pražském Centru ale nejsme jen my dvě...a pokud jste z daleka, neváhejte se na nás obrátit. Rády vám doporučíme další z řady našich skvělých kolegů.

Katka a Pavla 

Kontaktujte nás

O EOV

Kousek historie

Již v 70. letech minulého století se v Mexiku začalo mluvit o určitých typech mentálních cvičení, při kterých se zjistilo, že děti dokážou aktivovat svou schopnost vidět materiální svět bez použití fyzických očí (tzv. EOV - extraokulární vidění).

Ale až v roce 2016 pak vznikla organizace Viendo por el Mundo, vedená její zakladatelkou, Verenice Carvajal, která tuto techniku doplnila a ucelila ve velmi efektivní program, který krom aktivace EOV pomáhá nejen rozvíjet kapacitu
 a schopnosti mysli, ale i odstraňovat různé emocionální zátěže, traumata či problémy v rodině nebo ve škole.

Naše vzdělávací kurzy pro děti a dospělé využívají výhradně metodiku mexické asociace Viendo por el Mundo, která je oficiálně registrována u Mexického institutu průmyslového vlastnictví. Tato asociace jako jediná vlastní výhradní autorská práva k této metodologii.

EOV zaznamenalo takový úspěch, že má v současné době vyškolené instruktory nejen v Mexiku a České republice, ale i v různých zemích Ameriky a Evropy. Všichni instruktoři se společně snaží, aby přínosy této metody zasáhly co největší počet dětí, dospívajících a dospělých a spojily je v jednu rodinu.  

Možná se ale ptáte, k čemu to EOV vlastně je? Pro běžný život zdá se k ničemu :) Ale celá metodika EOV (extraokulární vidění - schopnost vidět materiální věci bez použití očí), kterou rozvíjíme a šíříme, má mnohem hlubší smysl než „jen" naučit někoho „vidět se zavázanýma očima“.
 
Maska na očích slouží spíše jako nástroj, který nám umožňuje tlumit 75 % vjemů, který získáváme skrze zrakový orgán a také pracovat v hladině Alfa. Aktivací extraokulárního vidění a s tím souvisejícím rozšířením vědomí, získáváme úplně jinou představu o tom, kým doopravdy jsme a co všechno můžeme dokázat.
 
Díky určitým mentálním cvičením zlepšujeme paměť a soustředění, propojujeme pravou a levou mozkovou hemisféru, posilujeme sebevědomí a vůli, zlepšují se nám vztahy v rámci rodiny i mimo ni a získáváme jednoduché nástroje, jak zvládat své emoce a strachy (strach že něco nezvládnu, ze samoty, ze smrti…). Zároveň se učíme více pracovat a spoléhat na svou vlastní intuici. Díky tomu se v životě dokážeme lépe rozhodovat a směřovat k naplněnému a šťastnému životu.

Kontaktujte nás

Odešlete nám zprávu, ozveme se Vám
Základní kontaktní formulář

* Povinná pole

 

Lekce pod naším vedením probíhají v PARDUBICÍCH, v PRAZE nebo v ČESKÉ SKALICI. Pokud to je pro vás z ruky, rády vám doporučíme někoho z našich skvělých kolegů. Proto, prosím, vyplňte pole ohledně místa konání kurzu, abychom vás mohly propojit.

Chci být instruktorem EOV

Chtěli byste se kurzům EOV pro děti a dospívající věnovat naplno? Kontaktujte nás pro bližší informace.
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
crosschevron-down