e-shop
e-shop

Reference a příběhy

Většina nových dětí nebo dospělých k nám přichází na základě doporučení někoho, kdo si prošel kurzem před nimi. To nás přesvědčuje o tom, že metodika EOV funguje a přináší pozitivní změny v životě každého přesně tam, kde to je potřeba. Se svolením našich klientů tady s radostí sdílíme příběhy některých z nich a zároveň cítíme potřebu se i podělit o zpětné vazby, které nám chodí na naši práci.

Děkujeme!

Přečtěte si příběhy druhých

...aneb přínosy metodiky kurzů EOV v praxi
Filtr - příběhy
  • Vše
  • Na lektora (8)
  • Pro děti (4)
  • Instruktorské (3)
  • Pro dospělé (1)
Jarda K.
recenze na kurz EOV pro děti

Šel jsem do kurzu s dcerou s tím, že jsem chtěl, aby se uměla vypořádat se svými emočními slabými stavy a aby si aktivovala intuici. Celou dobu jsem pozornost dával špatným směrem, viděl jsem blok/problém v tom, že jsme ji nedali základy v sebevědomí, ale ve 5. lekci jsem se dozvěděl, že ho má. Až díky kurzu mi docvaklo, že ten hlavní blok je jiný, že se necítí úspěšná v životě. To vysvětluje spoustu situací, kdy se jí startují ty emoční slabiny. Jsem moc rád, že jsem si kurz a vás všechny přitáhl do života, ukázal mi jiný úhel pohledu než předchozí zkušenosti. Díky

Komentář rodiče:

pokud máte komenář i od ročice, napište ho sem

Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie
rodiče Míši
Komentář rodiče:

Při zvažování přihlášky do kurzu se krásnou shodou všech okolností právě otevřela nová pobočka v Náchodě, která pro nás byla, z hlediska frekvence dojíždění, dostupná. A právě tam jsme se potkali s lektorkou Terezkou, která se ukázala být naprosto zásadní osobou v životě našeho dítěte. Terezka je opravdu výjímečný člověk. Po celou dobu kurzu z ní sálala pozitivní energie a radost a vyšla nám se vším, co bylo potřeba, maximálně vtříc. S naším desetiletým synem si hned padla do noty a on se na každou. lekci velmi těšil.

Důvodem, proč jsme ho do kurzu přihlásili, bylo pomoci mu umožnit získat schopnosti EOV (extraokulární vidění) a zároveň mu tím rozšířit možnosti (a schopnosti) jeho vědomí. Také jsme u něj pozorovali určitou nesoustředěnost a nechuť k povinnostem, které byly způsobeny částečně i tím, že je ve střídavé péči. Trochu jsme se báli, že právě střídavá péče by mohla být překážkou pro úspěšné absolvování kurzu, což se ale nakonec naštěstí nepotvrdilo.

I přesto, že se náš syn v průběhu kurzu připravoval na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, tak obojí zvládal. A věříme, že i díky tématům, která se v jednotlivých lekcích probíraly, se na gymnázium dostal jako jeden z nejlepších. Těch 10 lekcí rychle uteklo a na konci si syn přál pokračovat v navazujícím kurzu, ideálně hned 😊 Dokonce prohlásil, že kurz je jedna z nejlepších věcí, co zažil. Nečekali jsme, jak moc budeme jako rodiče zapojeni do průběhu kurzu, ale nakonec se ta společná práce ukázala být velmi důležitá. Pro nás byl kurz vlastně taková rodinná terapie, která nám pomohla urovnat vzájemné vztahy po rozvodu.

Michal a Pavlína

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu
Petra

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu mého trápení a spolu s ní to odstranit. Uvědomila jsem si, co mě blokuje a pracovala na tom. Díky sezení a konzultacím (meditace 10 těl), které jsme měly jsem se posunula dál.

DĚKUJI, moc mi to pomohlo.

Pomohlo mi to - extraokulární vidění
Michal 11 let

Pomohlo mi to hlavně v příjímacích zkouškách na gymp a taky při různých písemkách. A hodně mi to vylepšilo moje REFLEXY.

Děkuji Terezce za laskavý přístup a porozumění
maminka Filipa
Komentář rodiče:

Po ukončení kurzu jsem začala pozorovat, že už Filip přestává neřešit potíže a napětí pláčem a uzavíráním se do sebe. Najednou byl schopen nám i oponovat a stavět se za své názory. Když si emocionálně nevěděl rady, už jsme věděli jak na to. Asi po půl roce jsme se k Terezce vrátili a já s Filipem v současné době absolvujeme EOV 2 (extraokulární vidění)

Když jsme se s Terezkou viděly poprvé, tak jsem jí řekla, že ani za nic nechci, aby se Filip změnil. Protože je boží a nejlepší J. Ale změnil se. Je ještě božejší J.

Tímto bych chtěla také Terezce poděkovat za její laskavý přístup a za to, jak Filipovi i mně rozuměla, pochopila, neodsuzovala a pomáhala. Moc se těším na všechno, co je ještě před námi.

Martina J.
účastnice kurzu na lektora EOV

Kapacita naší mysli a našeho vědomí je mnohonásobně větší než běžně využíváme a o tom, že je možné se naučit vidět se zakrytýma očima už jsem v minulosti slyšela. Moc jsem ale nechápala, k čemu by to mohlo být dobré a popravdě, nijak zvlášť mě to nezaujalo. Pak jsem ale narazila na metodiku extraokulárního vidění (EOV), kterou rozvíjí a šíří mexická asociace Viendo por el Mundo a okamžitě jsem cítila, že se o téhle metodě chci dozvědět víc, a že její smysl je mnohem hlubší než jen naučit někoho „vidět se zavázanýma očima“.

Díky „náhodám“ se mi EOV tak dlouho pletlo do cesty, až došlo na osobní setkání se zakladatelku asociace Verenice Carvajal a odtud byl už jen malý krůček k tomu abych absolvovala kurz lektorů EOV.
Vidět dítě, jak se už během jedné, cca hodinové lekce, může takzvaně „rozkoukat“ a s maskou na očích vidí nejen barvy a tvary, ale klidně vám něco přečte, to je zážitek, ze kterého mám ještě teď husí kůži. To nejpodstatnější ale je, že aktivací extraokulárního vidění a s tím souvisejícím rozšířením vědomí, dítě získá úplně jinou představu o tom kým doopravdy je a co všechno může dokázat. Díky určitým mentálním cvičením se u dětí zlepšuje paměť a soustředění, zlepší se jejich vztahy v rámci rodiny i mimo ni a děti získají jednoduché nástroje jak zvládat své emoce a strachy (strach ze tmy, ze samoty…). Takové děti, potažmo lidé, už nejsou tak snadno manipulovatelní, ví, že se mohou spolehnout na svou vlastní intuici a sami se dokáží nejlépe rozhodnout co je správné a jakou cestou se mají v životě vydat.
Byly to opravdu náročné čtyři dny a myslím, že se z toho budu dalších pár dní vzpamatovávat, ale díky skvělým lektorkám Kátě a Páje a úžasné partě lidí to byl nepopsatelný zážitek, kterého rozhodně nelituji. To co mě ale nakonec přesvědčilo úplně nejvíc byly právě děti, protože všechny bez výjimky, včetně těch, které byly na kurz přivedeny tak trochu proti své vůli, odcházely s rozzářenýma očima a se širokým úsměvem od ucha k uchu.
Tato metoda je použitelná i u dospělých, ale většina z nás má v sobě mnoho vnitřních zranění a chybných přesvědčení, která nám tuto schopnost blokují, proto je to mnohem náročnější a nejde to vždy. Dopřejme to tedy alespoň našim dětem, třeba se tím alespoň trochu zlepší vyhlídky na naši budoucnost.
Terezie K.
účastnice kurzu na lektora EOV

Cítím obrovskou vděčnost, že jsem se mohla zúčastnit kurzu EOV pro lektory. Celé čtyři dny byly opravdu nabité informacemi, zkušenostmi, příběhy a skvělou energií. Tímto bych chtěla moc poděkovat Katce a Páje, které ve spolupráci s Verenice Carvajal, umožňují něco tak neskutečného a také za skvělé vedení. 🙏 Hřeje mě u srdce, že jsem se mohla stát součástí této rodiny a že i já nyní můžu přispět k tomu, aby byl svět o něco lepším místem pro nás všechny.

Matěj 7 let
dítě s těžkým autismem

Když k nám Matěj přišel, tak slovně nekomunikoval. Na druhé lekci řekl slovo DĚKUJI a na čtvrté AHOJ, AHOJ, AHOJ 🙂 zároveň začal udržovat oční kontakt, usmívat se, vyhledávat fyzický kontakt. Celkově se zklidnil a začal se více zapojovat do každodenních aktivit. Během terapie přestal odcházet z místnosti. Na EEG Biofeedback byl pochválen, že byl pozorný a vnímavý. Zlepšuje se oblékání a svlékání a začal se zapojovat v rámci domácích prací.

Komentář rodiče:

Náš syn Matýsek je dnes skoro sedmiletý autista. Na lekce EOV jsme začali chodit v lednu 2022, kdy Matýskovi bylo 6 let a 4 měsíce. Matýsek je neverbální, to je asi, z mého pohledu, nejnáročnější problém. Dále, jak je u autistů známo, oční kontakt nebyl před lekcemi téměř žádný, zájem o sdílení chyběl, o mazlení nestál.

Změn u Matýska s každou lekcí přibývalo, každý pokrok nebo změnu jsem mu psala do sešitu. Matýsek sice stále nemluví (zatím jen pár slov), ale má zájem o sdílení, přijde se pomazlit, podívá se na nás, když něco nesmí nebo nejde, nechá si to vysvětlit. Při svých oblíbených aktivitách má rád naši přítomnost (dříve o to nestál, spíš odcházel). Občas pomůže i s uklízením. Jasně už vybízí i ke hře, buď mladšího brášku nebo nás (maminku a tatínka).

Ve školce si změn všimla i paní učitelka a moc Matýska chválila, že se už snaží něco říct: pes, bazén, ahoj v adekvátním kontextu. Dále ochraňuje menšího spolužáka a více se zapojuje do kolektivních aktivit.

Mohla bych psát ještě hodně dlouho. Zkrátka lekce EOV nám pomohly u Matýska „NĚCO“ rozběhnout a my rodiče to „NĚCO“ musíme stále rozvíjet, aby se náš Matýsek měl v budoucím životě dobře, aby byl spokojený a šťastný.

Klára 13 let
dítě s Aspergerovým syndromem

Klárka byla na začátku kurzu velmi emočně nestabilní. Uzavírala se sama do sebe. V rodině i ve škole docházelo k velkým neshodám. Péče psychologa ani dalších terapeutů moc nepomáhala. Po počáteční nechuti k lekcím a cokoliv se obecně učit se změnilo v zájem a chuť spolupracovat. Zlepšil se vztah a sdílení nejen k lektorce, ale i k mamince. Je sebevědomější a lépe zvládá kontrolovat své emoce.

Komentář rodiče:
 
Dcera měla problémy ve škole, emoční nestabilita, fobie z hmyzu, problém s jídlem, sociálně méně zralá. Změny byly znát hned po první lekci - dá se říct, že došlo ke zlepšení ve škole, i když u Klárky je to stále jako na houpačce, ale celkově došlo určitě ke zlepšení. Dále si všímám zlepšení našeho vztahu - časté objímání, víc se mi svěřuje a největší posun vidím v kontrole emocí - je klidnější a vyrovnaná. Zlepšil se vztah mezi námi. Mám konečně otevřené oči a čeho jsem se dosud nedobrala u psychologů a psychiatrů, tak nyní vím „kde je zakopán pes" a jak se s výzvami poprat.

Reference na lektory

Ing. Kateřina Kuřátková

Instruktorka a certifikovaný lektor lektorů EOV
Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Katka byla úžasná…
Petra, maminka Viktorky
Skvělé lektorce Katce patří velký dík...
Rodiče Viky a Báry
Komentář rodiče:

Skvělé lektorce Katce Kuřátkové patří velký dík za celkový přístup k oběma holkám i za čas, který následně věnovala nám rodičům. Určitě nebyla náhoda, že nás kurzem provázela právě ona. Když se u nás řekne EOV, všichni si vybavíme hodiny s Katkou.
Katčin příjemný hlas doprovází holky i nadále v podobě namluvené léčivé meditace, kterou si v případě potřeby rády pouští. Kousek jejího světla je otiskem uvnitř nás.
Děkujeme za vše a těšíme se na možnost pokračování 🙂

Díky za profesionální a lidský přístup...
Denisa, maminka Lukáše
Komentář rodiče:

Dítě si Katku moc oblíbilo. Já jsem vděčná za její profesionální a lidský přístup, je to úžasná bytost, předává srdcem, děkuji!

Pavla Pospíšilová

Instruktorka a certifikovaný lektor lektorů EOV
Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Laskavý a profesionální přístup
Zlata, maminka Zlatušky
Komentář rodiče:
Pavla umí dítě správně motivovat
Iveta, maminka Johanky
Komentář rodiče:
Díky Pavle mám konečně otevřené oči
Michaela, maminka Kláry
Komentář rodiče:

Tereza Slavíčková

Certifikovaná lektorka EOV pro děti a dospělé
Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie
rodiče Míši
Komentář rodiče:
Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu
Petra

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu mého trápení a spolu s ní to odstranit. Uvědomila jsem si, co mě blokuje a pracovala na tom. Díky sezení a konzultacím (meditace 10 těl), které jsme měly jsem se posunula dál.

DĚKUJI, moc mi to pomohlo.

Pomohlo mi to - extraokulární vidění
Michal 11 let

Pomohlo mi to hlavně v příjímacích zkouškách na gymp a taky při různých písemkách. A hodně mi to vylepšilo moje REFLEXY.

Děkuji Terezce za laskavý přístup a porozumění
maminka Filipa
Komentář rodiče:

Facebook

Kurzy EOV️ před 17 hodinami

Novinkou v naší nabídce jsou dva on-line workshopy na téma vnitřní žena, muž a dítě. Jak podpořit a porozumět tématům ženské a mužské energie? Ne vždy je to tak jednoznačné, jak se zdá…navíc se skrze vedenou meditaci podíváme na stěžejní momenty ve vztahu s matkou i otcem a uzdravíme nerovnováhu v našich obou rodových liniích ❤️ Více na 👉 📸 https://kurzyeov.cz/produkt/on-line-workshop-zenska-energie-a-cisteni-zenske-rodove-linie

3

Dnešní ranní pohodička aneb skvělý rozhovor s Verenice Carvajal o metodice EOV v prosincovém vydání časopisu Regenerace❤️ Nenechte si ujít!

30

Nový originální způsob jak oslavit narozeniny? Přeci na našem lektorském kurzu EOV🎂❤️ …a nejen na tom lektorském 😉 Další termín máme v únoru 2024 👉 https://kurzyeov.cz/kurzy/kurz-na-lektora-eov/

7

16
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

Co EOV spojí, nic nerozdělí 🤗

36
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

6
chevron-down