e-shop
e-shop

Reference a příběhy

Většina nových dětí nebo dospělých k nám přichází na základě doporučení někoho, kdo si prošel kurzem před nimi. To nás přesvědčuje o tom, že metodika EOV funguje a přináší pozitivní změny v životě každého přesně tam, kde to je potřeba. Se svolením našich klientů tady s radostí sdílíme příběhy některých z nich a zároveň cítíme potřebu se i podělit o zpětné vazby, které nám chodí na naši práci.

Děkujeme!

Přečtěte si příběhy druhých

...aneb přínosy metodiky kurzů EOV v praxi
Lukáš H.
tatínek Štěpána - kurz EOV 1 pro děti

Kurz EOV pro děti je obrovským přínosem jak pro dítě, tak pro rodiče. Předně pojmenuje slabá místa ve vztahu rodič dítě, ale také (což je neméně důležité) posílí sebevědomí dítěte, otevře mu to cestu k sobě samému, nepochybně se to podílí na zmírnění případných problémů se čtením dítěte, zmírňuje to jeho strachy.

No nelze opominout, že schopnosti, které v sobě při kurzu najde, jsou dechberoucí:-) Takže děkujeme lektorkám kurzu EOV v Pardubicích za předání této výjimečné techniky a provedení kurzem.
Lukáš

Jan S.
účastník workshopu Proč já?

Navštívil jsem seminář “Proč právě já”, protože hledám alternativní léčebné metody vedle konvenční medicíny. Seminář mě mile překvapil a otevřel mi nové možnosti a přístupy. Nejvíce se mi líbily meditační techniky, které jsme se na semináři učili, zejména čištění pomocí vírů a meditace 10ti těl.

Lektorky semináře byly naprosto fantastické a dokázaly mi poskytnout velkou podporu a porozumění. Celkově byl seminář pro mě velkým přínosem a doporučuji ho každému, kdo se snaží pracovat na svém osobním růstu a hledá alternativní způsoby, jak se vypořádat s výzvami života.
Jan

Komentář rodiče:

pokud máte komenář i od ročice, napište ho sem

Martin P.
účastník kurzu na lektora EOV pro děti

Poprvé v životě píši na něco recenzi. Absolvoval jsem kurz EOV pro lektory, primárně ze zvědavosti, neb moje dvě děti absolvovali EOV a mě zajímalo, jak se „to děje” . Schválně jsem toto své hodnoceni neřešil bezprostředně po absolvování kurzu pod vlivem obrovského nadšení a pozitivních emocí, skvěle vedeného kurzu s úžasnými lektorkami, ale s velikým časovým odstupem, kdy mohu svůj zážitek vyhodnotit racionálněji.

S odstupem času však musím konstatovat, že to počáteční nadšení z výuky vůbec nevyprchalo. Cele trio holek Kaťa, Pája, Terka , které nás kurzem provázelo, bylo fantastické. Mám toho v životě již dost za sebou a myslel jsem si, že mě již nic nepřekvapí. Ale tady jsem byl ohromen. Ohromen tím co jsem od holek za tak krátky čas získal a že vše všem funguje přesně tak jak oni říkají. Po kurzu nejen dokáži bez problému učit děti EOV (naučit je vidět se zakrytýma očima), ale i mě samotného to změnilo. Zmizely některé vnitřní bariery, které jsem měl a které mě omezovaly. Jako bonus k tomu jsem navíc získal větší nadhled nad životními situacemi . Poprvé v životě píši recenzi , protože cítím, že je potřeba říci, že absolvovat cokoliv s těmito lektorkami má obrovský smysl. Moc jim za vše děkuji. Martin

Helena M.
recenze na EOV RESTART pro dospělé
Před kurzem jsem cítila strašnou únavu z toho že už své problémy neunesu, ale vlastně jsem je všechny neuměla zcela pojmenovat.
Jen jsem cele dny a roky tiskla zuby k sobě a ramena tahala k uším . Každý večer jsem bývala velmi unavená. A asi někde podvědomě jsem se bála na ty věci podívat. Vnitřně jsem věděla, že když to nezačnu řešit tak ten hrozný přetlak vybouchne někde v těle v nemoc. Zkrátka jsem to už nezvládala.
Obešla jsem pár psychoterapeutu, kranialek, regresním terapiema . Vše pomohlo, ale ne úplně .
Kurz se mi zdál drahy a upřímně jsem se občas chytla za hlavu co jsem to udělala a možná že jsem i vyhodila prachy do „hajzlu”. Trošku mě popadala panika z meditace ve skupině kde bude víc lidí, a vlastně mi ty meditace ani nejdou.
Zkrátím to.
Jestli existuje Ježíšek a nosí dárky tak mi přines jeden z nejkrásnějších dárku v podobě tohoto kurzu.
Holky dokázaly vytvořit skvělou atmosféru, jak při samotném kurzu tak i prostředí bylo dech beroucí a jídlo od Martinky bylo opravdu božské .
„Hrabání “se sama v sobě bylo pro mě opravdu těžké protože to bytostně nesnáším . Během kurzu nastalo pár momentů kdy jsem si říkala že to snad není ani možné jak to vše sedí a zároveň i bolestné zjištění hlavně když jsem uviděla své zvíře které se ke mě doslova z posledních sil vleklo, chtělo se mi kleknout a prosit Boha ať se mu uleví že není možné aby žilo v takovém stavu s tolika bebíčky. To byl pro me opravdu hodně těžký moment kam jsem si pomyslně “hrábla“.
Od Pavlínky a Kačenky jsme dostali ohromnou podporu projít si s tim a nepodělat se z toho.
Pokud máte těch pomyslných životních “hoven” už dost, nevíte si rady nebo se chcete ve svém životě posunout z celého srdce doporučuji tyhle miláčky. Jejich metoda u mě umělá trefit “ hřebíček na hlavičku. Teda jako, děcka :0), ještě mám co dělat, ale už mám věci pojmenované a mohu začít tvořit novou realitu.
Helča
Jarda K.
recenze na kurz EOV pro děti

Šel jsem do kurzu s dcerou s tím, že jsem chtěl, aby se uměla vypořádat se svými emočními slabými stavy a aby si aktivovala intuici. Celou dobu jsem pozornost dával špatným směrem, viděl jsem blok/problém v tom, že jsme ji nedali základy v sebevědomí, ale ve 5. lekci jsem se dozvěděl, že ho má. Až díky kurzu mi docvaklo, že ten hlavní blok je jiný, že se necítí úspěšná v životě. To vysvětluje spoustu situací, kdy se jí startují ty emoční slabiny. Jsem moc rád, že jsem si kurz a vás všechny přitáhl do života, ukázal mi jiný úhel pohledu než předchozí zkušenosti. Díky

Komentář rodiče:

pokud máte komenář i od ročice, napište ho sem

Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie
rodiče Míši
Komentář rodiče:

Při zvažování přihlášky do kurzu se krásnou shodou všech okolností právě otevřela nová pobočka v Náchodě, která pro nás byla, z hlediska frekvence dojíždění, dostupná. A právě tam jsme se potkali s lektorkou Terezkou, která se ukázala být naprosto zásadní osobou v životě našeho dítěte. Terezka je opravdu výjímečný člověk. Po celou dobu kurzu z ní sálala pozitivní energie a radost a vyšla nám se vším, co bylo potřeba, maximálně vtříc. S naším desetiletým synem si hned padla do noty a on se na každou. lekci velmi těšil.

Důvodem, proč jsme ho do kurzu přihlásili, bylo pomoci mu umožnit získat schopnosti EOV (extraokulární vidění) a zároveň mu tím rozšířit možnosti (a schopnosti) jeho vědomí. Také jsme u něj pozorovali určitou nesoustředěnost a nechuť k povinnostem, které byly způsobeny částečně i tím, že je ve střídavé péči. Trochu jsme se báli, že právě střídavá péče by mohla být překážkou pro úspěšné absolvování kurzu, což se ale nakonec naštěstí nepotvrdilo.

I přesto, že se náš syn v průběhu kurzu připravoval na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, tak obojí zvládal. A věříme, že i díky tématům, která se v jednotlivých lekcích probíraly, se na gymnázium dostal jako jeden z nejlepších. Těch 10 lekcí rychle uteklo a na konci si syn přál pokračovat v navazujícím kurzu, ideálně hned 😊 Dokonce prohlásil, že kurz je jedna z nejlepších věcí, co zažil. Nečekali jsme, jak moc budeme jako rodiče zapojeni do průběhu kurzu, ale nakonec se ta společná práce ukázala být velmi důležitá. Pro nás byl kurz vlastně taková rodinná terapie, která nám pomohla urovnat vzájemné vztahy po rozvodu.

Michal a Pavlína

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu
Petra

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu mého trápení a spolu s ní to odstranit. Uvědomila jsem si, co mě blokuje a pracovala na tom. Díky sezení a konzultacím (meditace 10 těl), které jsme měly jsem se posunula dál.

DĚKUJI, moc mi to pomohlo.

Pomohlo mi to - extraokulární vidění
Michal 11 let

Pomohlo mi to hlavně v příjímacích zkouškách na gymp a taky při různých písemkách. A hodně mi to vylepšilo moje REFLEXY.

Děkuji Terezce za laskavý přístup a porozumění
maminka Filipa
Komentář rodiče:

Po ukončení kurzu jsem začala pozorovat, že už Filip přestává neřešit potíže a napětí pláčem a uzavíráním se do sebe. Najednou byl schopen nám i oponovat a stavět se za své názory. Když si emocionálně nevěděl rady, už jsme věděli jak na to. Asi po půl roce jsme se k Terezce vrátili a já s Filipem v současné době absolvujeme EOV 2 (extraokulární vidění)

Když jsme se s Terezkou viděly poprvé, tak jsem jí řekla, že ani za nic nechci, aby se Filip změnil. Protože je boží a nejlepší J. Ale změnil se. Je ještě božejší J.

Tímto bych chtěla také Terezce poděkovat za její laskavý přístup a za to, jak Filipovi i mně rozuměla, pochopila, neodsuzovala a pomáhala. Moc se těším na všechno, co je ještě před námi.

Reference na lektory

Ing. Kateřina Kuřátková

Instruktorka a certifikovaný lektor lektorů EOV
Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Katka byla úžasná…
Petra, maminka Viktorky
Skvělé lektorce Katce patří velký dík...
Rodiče Viky a Báry
Komentář rodiče:

Skvělé lektorce Katce Kuřátkové patří velký dík za celkový přístup k oběma holkám i za čas, který následně věnovala nám rodičům. Určitě nebyla náhoda, že nás kurzem provázela právě ona. Když se u nás řekne EOV, všichni si vybavíme hodiny s Katkou.
Katčin příjemný hlas doprovází holky i nadále v podobě namluvené léčivé meditace, kterou si v případě potřeby rády pouští. Kousek jejího světla je otiskem uvnitř nás.
Děkujeme za vše a těšíme se na možnost pokračování 🙂

Díky za profesionální a lidský přístup...
Denisa, maminka Lukáše
Komentář rodiče:

Dítě si Katku moc oblíbilo. Já jsem vděčná za její profesionální a lidský přístup, je to úžasná bytost, předává srdcem, děkuji!

Pavla Pospíšilová

Instruktorka a certifikovaný lektor lektorů EOV
Ria V.
účastnice workshopu Proč já?

Dievcata Pája&Kati:-), ďakujem Vám za skutočne prijemny a podnetný workshop “ako si priať” a ako si nechat “odviať” tmavy piesok z mysle, ktorý robí bordel v hlave…i v duši…:-)

, nech máte harmonicky den, ktorý vám prinesie pohodu a prospech v tom, co si prajete:-), všetko dobre, Ria

Laskavý a profesionální přístup
Zlata, maminka Zlatušky
Komentář rodiče:
Pavla umí dítě správně motivovat
Iveta, maminka Johanky
Komentář rodiče:
Díky Pavle mám konečně otevřené oči
Michaela, maminka Kláry
Komentář rodiče:

Tereza Slavíčková

Certifikovaná lektorka EOV pro děti a dospělé
Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie
rodiče Míši
Komentář rodiče:
Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu
Petra

Díky přístupu Terky, její trpělivosti a vedení se mi podařilo najít příčinu mého trápení a spolu s ní to odstranit. Uvědomila jsem si, co mě blokuje a pracovala na tom. Díky sezení a konzultacím (meditace 10 těl), které jsme měly jsem se posunula dál.

DĚKUJI, moc mi to pomohlo.

Pomohlo mi to - extraokulární vidění
Michal 11 let

Pomohlo mi to hlavně v příjímacích zkouškách na gymp a taky při různých písemkách. A hodně mi to vylepšilo moje REFLEXY.

Děkuji Terezce za laskavý přístup a porozumění
maminka Filipa
Komentář rodiče:

Facebook

Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
chevron-down