e-shop
e-shop

EOV RESTART pro dospělé

Pro dospělé

03.- 06. 10. 2024 a další
počet volných míst:
5
Cena kurzu:
25 000,– Kč

Potřebujete se v životě nakopnout? Posunout se dál nebo něco změnit? Nebo vás jednoduše láká EOV? 

Pak jste tu správně 🙂 Zastavte se a věnujte si 4 plné dny práce sami na sobě a odhalte kouzlo mexické metodologie EOV pro dospělé!

Harmonogram:

pracujeme v małé skupince v nádherném a klidném soukromém prostředí, obklopeni přírodou a zvířaty.

čtvrtek – neděle: denně 9 – 14 a 15:00 – 17:00.

V rámci INTENZIVNÍHO EOV RESTARTU se zaměříme na teorii a metodologii EOV pro dospělé a zpracování 10 základních podvědomých obrazů, které do značné míry mohou ovlivňovat to, co se nám v životě děje a způsob, jak vnímáme nejen sami sebe, ale i druhé. Budeme pracovat s myslí, rozšířeným vědomím a extra okulárním viděním. Podíváme se na příčiny našich podvědomých nastavení skrze 3 unikátní transformační meditace 10 těl, které do hloubky čistí nejen strachy, ale i traumata nebo emocionální zátěže. Chcete-li se zbavit všeho, co vás blokuje či omezuje, pak jste na správné cestě. Buďte otevření a změny se dostaví přesně tam, kde budete potřebovat.

Místo konání:

Čakovice (u Prahy), Týnec nad Sázavou

Cena: 25 000,- Kč

Intenzivní kurz EOV pro dospělé: 25 000,- Kč. V ceně je dopolední i odpolední coffee break.

Cena nezahrnuje ubytování a stravu. 

Nabízíme možnost ubytování v místě konání kurzu. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje. Cena: 850,- Kč / noc vč. snídaně plus strava – oběd a večeře á 400,- Kč/os.

Ubytování v místě není podmínkou, ale přesto tuto variantu doporučujeme. Kurz je velmi intenzivní a je vhodné mít po celém dni čas a klid pro sebe a nenavracet se do každodenní rutiny.

K dispozici je bazén, sauna a vířivka.

Minimální počet účastníků pro konání kurzu je 4, max. 10 

Stačí vyplnit formulář a my už vás kontaktujeme!
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
chevron-down