e-shop
e-shop

EOV RESTART pro dospělé

Pro dospělé

8.- 11. 02. 2024 a další
počet volných míst:
4
Cena kurzu:
25 000,– Kč

Potřebujete se v životě nakopnout? Posunout se dál nebo něco změnit? Nebo vás jednoduše láká EOV? 

Pak jste tu správně 🙂 Zastavte se a věnujte si 4 plné dny práce sami na sobě a odhalte kouzlo mexické metodologie EOV pro dospělé!

Harmonogram:

pracujeme v małé skupince v nádherném a klidném soukromém prostředí, obklopeni přírodou a zvířaty.

čtvrtek - neděle: denně 9 - 13 a 14:30 - 17:30.

V rámci INTENZIVNÍHO EOV RESTARTU se zaměříme na teorii a metodologii EOV pro dospělé a zpracování 10 základních podvědomých obrazů, které do značné míry mohou ovlivňovat to, co se nám v životě děje a způsob, jak vnímáme nejen sami sebe, ale i druhé. Budeme pracovat s myslí, rozšířeným vědomím a extra okulárním viděním. Podíváme se na příčiny našich podvědomých nastavení skrze 3 unikátní transformační meditace 10 těl, které do hloubky čistí nejen strachy, ale i traumata nebo emocionální zátěže. Chcete-li se zbavit všeho, co vás blokuje či omezuje, pak jste na správné cestě. Buďte otevření a změny se dostaví přesně tam, kde budete potřebovat.

Místo konání:

Čakovice (u Prahy), Týnec nad Sázavou

Termíny 2024:

08.- 11. 02. 2024

11.- 14. 04. 2024

11.- 14. 07. 2024

03.- 06. 10. 2024

Cena:

Intenzivní kurz EOV pro dospělé: 25 000,- Kč. V ceně je dopolední i odpolední coffee break.

Cena nezahrnuje ubytování a stravu. 

Nabízíme možnost ubytování v místě konání kurzu. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje. Cena: 850,- Kč / noc vč. snídaně plus strava - oběd a večeře á 400,- Kč/os.

Ubytování v místě není podmínkou, ale přesto tuto variantu doporučujeme. Kurz je velmi intenzivní a je vhodné mít po celém dni čas a klid pro sebe a nenavracet se do každodenní rutiny.

K dispozici je bazén, sauna a vířivka.

Minimální počet účastníků pro konání kurzu je 4, max. 8 

Stačí vyplnit formulář a my už vás kontaktujeme!
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

Kurzy EOV️ před 20 hodinami

Novinkou v naší nabídce jsou dva on-line workshopy na téma vnitřní žena, muž a dítě. Jak podpořit a porozumět tématům ženské a mužské energie? Ne vždy je to tak jednoznačné, jak se zdá…navíc se skrze vedenou meditaci podíváme na stěžejní momenty ve vztahu s matkou i otcem a uzdravíme nerovnováhu v našich obou rodových liniích ❤️ Více na 👉 📸 https://kurzyeov.cz/produkt/on-line-workshop-zenska-energie-a-cisteni-zenske-rodove-linie

3

Dnešní ranní pohodička aneb skvělý rozhovor s Verenice Carvajal o metodice EOV v prosincovém vydání časopisu Regenerace❤️ Nenechte si ujít!

30

Nový originální způsob jak oslavit narozeniny? Přeci na našem lektorském kurzu EOV🎂❤️ …a nejen na tom lektorském 😉 Další termín máme v únoru 2024 👉 https://kurzyeov.cz/kurzy/kurz-na-lektora-eov/

7

16
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

Co EOV spojí, nic nerozdělí 🤗

36
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

6
chevron-down