e-shop
e-shop

Kurz na lektora EOV PRO DĚTI

Instruktorské

29. 02. - 03. 03. 2024
počet volných míst:
2
Cena kurzu:
45 000,– Kč

Chcete s námi šířit jedinečnou mexickou metodologii Viendo por el Mundo a za tímto účelem vzdělávat děti a stejně jako my poskytovat kurzy rozvoje mysli, vnímání a extraokulárního vidění (EOV)? Pak jste tu správně 🙂

Ukončením kurzu „Instruktor mentálního rozvoje, vědomí a extraokulárního vidění 1” bude zájemce kvalifikován jako „Instructor VEO Pre - Certificado” (tedy Instruktor EOV před certifikací).  Pro získání statutu „Instructor VEO Certificado” (Certifikovaný Instruktor EOV”) je pak nutné ještě ve lhůtě 8 měsíců od ukončení kurzu splnit požadovanou praxi s 5 dětmi, u kterých je nutné aktivovat EOV. 

V ceně je zahrnutý kurz, veškeré potřebné materiály a pomůcky, včetně coffee breaků. Kurz probíhá všechny 4 dny v časovém rozmezí od 9 do 14:00 a od 15 do 18:00. Kromě toho, že Vás v kurzu naučíme metodologii EOV, zkusíte si sami rozvinout mimosmyslové vnímání - extra okulární vidění, projdete si zpracováním série podvědomých obrazů, které mohou ovlivňovat Váš vztah nejen k sobě, ale i k okolí a zároveň si projdete unikátní transformační meditací 10 těl, která do hloubky čistí nejen strachy, ale i traumata nebo emocionální zátěže.
 
V ceně kurzu není zahrnuté jídlo a ubytování, které si hradí každý účastník sám.
 
K účasti na kurzu je také nutné sehnat si min. 1 dítě ve věku 6- 12 let do odpolední praxe na kurzu, se kterým bude každý instruktor následně pokračovat v práci doma pro splnění požadované praxe. 
 
Místo konání: ČAKOVICE u Prahy (Týnec nad Sázavou)
 
LEKTORSKÝ KURZ SI LZE PROJÍT TAKÉ POUZE FORMOU OSOBNOSTNÍHO ROZVOJE. PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE. CENA JE 25 000,- KČ.
 
 

 

 

Stačí vyplnit formulář a my už vás kontaktujeme!
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

Kurzy EOV️ před 19 hodinami

Novinkou v naší nabídce jsou dva on-line workshopy na téma vnitřní žena, muž a dítě. Jak podpořit a porozumět tématům ženské a mužské energie? Ne vždy je to tak jednoznačné, jak se zdá…navíc se skrze vedenou meditaci podíváme na stěžejní momenty ve vztahu s matkou i otcem a uzdravíme nerovnováhu v našich obou rodových liniích ❤️ Více na 👉 📸 https://kurzyeov.cz/produkt/on-line-workshop-zenska-energie-a-cisteni-zenske-rodove-linie

3

Dnešní ranní pohodička aneb skvělý rozhovor s Verenice Carvajal o metodice EOV v prosincovém vydání časopisu Regenerace❤️ Nenechte si ujít!

30

Nový originální způsob jak oslavit narozeniny? Přeci na našem lektorském kurzu EOV🎂❤️ …a nejen na tom lektorském 😉 Další termín máme v únoru 2024 👉 https://kurzyeov.cz/kurzy/kurz-na-lektora-eov/

7

16
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

Co EOV spojí, nic nerozdělí 🤗

36
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

6
chevron-down