e-shop
e-shop
Typ kurzů: Pro děti

Klárka byla na začátku kurzu velmi emočně nestabilní. Uzavírala se sama do sebe. V rodině i ve škole docházelo k velkým neshodám. Péče psychologa ani dalších terapeutů moc nepomáhala. Po počáteční nechuti k lekcím a cokoliv se obecně učit se změnilo v zájem a chuť spolupracovat. Zlepšil se vztah a sdílení nejen k lektorce, ale i k mamince. Je sebevědomější a lépe zvládá kontrolovat své emoce.

Komentář rodiče:
 
Dcera měla problémy ve škole, emoční nestabilita, fobie z hmyzu, problém s jídlem, sociálně méně zralá. Změny byly znát hned po první lekci - dá se říct, že došlo ke zlepšení ve škole, i když u Klárky je to stále jako na houpačce, ale celkově došlo určitě ke zlepšení. Dále si všímám zlepšení našeho vztahu - časté objímání, víc se mi svěřuje a největší posun vidím v kontrole emocí - je klidnější a vyrovnaná. Zlepšil se vztah mezi námi. Mám konečně otevřené oči a čeho jsem se dosud nedobrala u psychologů a psychiatrů, tak nyní vím „kde je zakopán pes" a jak se s výzvami poprat.

Facebook

Kurzy EOV️ před 19 hodinami

Novinkou v naší nabídce jsou dva on-line workshopy na téma vnitřní žena, muž a dítě. Jak podpořit a porozumět tématům ženské a mužské energie? Ne vždy je to tak jednoznačné, jak se zdá…navíc se skrze vedenou meditaci podíváme na stěžejní momenty ve vztahu s matkou i otcem a uzdravíme nerovnováhu v našich obou rodových liniích ❤️ Více na 👉 📸 https://kurzyeov.cz/produkt/on-line-workshop-zenska-energie-a-cisteni-zenske-rodove-linie

3

Dnešní ranní pohodička aneb skvělý rozhovor s Verenice Carvajal o metodice EOV v prosincovém vydání časopisu Regenerace❤️ Nenechte si ujít!

30

Nový originální způsob jak oslavit narozeniny? Přeci na našem lektorském kurzu EOV🎂❤️ …a nejen na tom lektorském 😉 Další termín máme v únoru 2024 👉 https://kurzyeov.cz/kurzy/kurz-na-lektora-eov/

7

16
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

Co EOV spojí, nic nerozdělí 🤗

36
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

6
chevron-down