e-shop
e-shop
Typ kurzů: Pro děti

Klárka byla na začátku kurzu velmi emočně nestabilní. Uzavírala se sama do sebe. V rodině i ve škole docházelo k velkým neshodám. Péče psychologa ani dalších terapeutů moc nepomáhala. Po počáteční nechuti k lekcím a cokoliv se obecně učit se změnilo v zájem a chuť spolupracovat. Zlepšil se vztah a sdílení nejen k lektorce, ale i k mamince. Je sebevědomější a lépe zvládá kontrolovat své emoce.

Komentář rodiče:
 
Dcera měla problémy ve škole, emoční nestabilita, fobie z hmyzu, problém s jídlem, sociálně méně zralá. Změny byly znát hned po první lekci - dá se říct, že došlo ke zlepšení ve škole, i když u Klárky je to stále jako na houpačce, ale celkově došlo určitě ke zlepšení. Dále si všímám zlepšení našeho vztahu - časté objímání, víc se mi svěřuje a největší posun vidím v kontrole emocí - je klidnější a vyrovnaná. Zlepšil se vztah mezi námi. Mám konečně otevřené oči a čeho jsem se dosud nedobrala u psychologů a psychiatrů, tak nyní vím „kde je zakopán pes" a jak se s výzvami poprat.

Facebook

S úsměvem jde všechno líp 😉☺️

8

Dnešní sourozenecký boj v rámci cvičení na propojení pravé a levé mozkové hemisféry ☺️

21

EOV neuniklo ani Apačům 😉 Festival uvědomění 2023

10

Ta dávka pozitivní energie, kterou se podařilo vytvořit a udržet během společné meditace, byla neskutečná. Děkujeme Festival uvědomění 2023❤️

54
3 Comments

Přijďte si vyzkoušet vidění bez očí 😉😝 Festival uvědomění 2023

24
2 Comments
chevron-down