e-shop
e-shop

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie

Typ kurzů: Na lektora Lektor: Tereza Slavíčková
Komentář rodiče:

Při zvažování přihlášky do kurzu se krásnou shodou všech okolností právě otevřela nová pobočka v Náchodě, která pro nás byla, z hlediska frekvence dojíždění, dostupná. A právě tam jsme se potkali s lektorkou Terezkou, která se ukázala být naprosto zásadní osobou v životě našeho dítěte. Terezka je opravdu výjímečný člověk. Po celou dobu kurzu z ní sálala pozitivní energie a radost a vyšla nám se vším, co bylo potřeba, maximálně vtříc. S naším desetiletým synem si hned padla do noty a on se na každou. lekci velmi těšil.

Důvodem, proč jsme ho do kurzu přihlásili, bylo pomoci mu umožnit získat schopnosti EOV (extraokulární vidění) a zároveň mu tím rozšířit možnosti (a schopnosti) jeho vědomí. Také jsme u něj pozorovali určitou nesoustředěnost a nechuť k povinnostem, které byly způsobeny částečně i tím, že je ve střídavé péči. Trochu jsme se báli, že právě střídavá péče by mohla být překážkou pro úspěšné absolvování kurzu, což se ale nakonec naštěstí nepotvrdilo.

I přesto, že se náš syn v průběhu kurzu připravoval na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, tak obojí zvládal. A věříme, že i díky tématům, která se v jednotlivých lekcích probíraly, se na gymnázium dostal jako jeden z nejlepších. Těch 10 lekcí rychle uteklo a na konci si syn přál pokračovat v navazujícím kurzu, ideálně hned 😊 Dokonce prohlásil, že kurz je jedna z nejlepších věcí, co zažil. Nečekali jsme, jak moc budeme jako rodiče zapojeni do průběhu kurzu, ale nakonec se ta společná práce ukázala být velmi důležitá. Pro nás byl kurz vlastně taková rodinná terapie, která nám pomohla urovnat vzájemné vztahy po rozvodu.

Michal a Pavlína

Facebook

Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 3 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
chevron-down