e-shop
e-shop

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie

Pro nás byl kurz u Terezky vlastně taková rodinná terapie

Typ kurzů: Na lektora Lektor: Tereza Slavíčková
Komentář rodiče:

Při zvažování přihlášky do kurzu se krásnou shodou všech okolností právě otevřela nová pobočka v Náchodě, která pro nás byla, z hlediska frekvence dojíždění, dostupná. A právě tam jsme se potkali s lektorkou Terezkou, která se ukázala být naprosto zásadní osobou v životě našeho dítěte. Terezka je opravdu výjímečný člověk. Po celou dobu kurzu z ní sálala pozitivní energie a radost a vyšla nám se vším, co bylo potřeba, maximálně vtříc. S naším desetiletým synem si hned padla do noty a on se na každou. lekci velmi těšil.

Důvodem, proč jsme ho do kurzu přihlásili, bylo pomoci mu umožnit získat schopnosti EOV (extraokulární vidění) a zároveň mu tím rozšířit možnosti (a schopnosti) jeho vědomí. Také jsme u něj pozorovali určitou nesoustředěnost a nechuť k povinnostem, které byly způsobeny částečně i tím, že je ve střídavé péči. Trochu jsme se báli, že právě střídavá péče by mohla být překážkou pro úspěšné absolvování kurzu, což se ale nakonec naštěstí nepotvrdilo.

I přesto, že se náš syn v průběhu kurzu připravoval na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, tak obojí zvládal. A věříme, že i díky tématům, která se v jednotlivých lekcích probíraly, se na gymnázium dostal jako jeden z nejlepších. Těch 10 lekcí rychle uteklo a na konci si syn přál pokračovat v navazujícím kurzu, ideálně hned 😊 Dokonce prohlásil, že kurz je jedna z nejlepších věcí, co zažil. Nečekali jsme, jak moc budeme jako rodiče zapojeni do průběhu kurzu, ale nakonec se ta společná práce ukázala být velmi důležitá. Pro nás byl kurz vlastně taková rodinná terapie, která nám pomohla urovnat vzájemné vztahy po rozvodu.

Michal a Pavlína

Facebook

Kurzy EOV️ před 20 hodinami

Novinkou v naší nabídce jsou dva on-line workshopy na téma vnitřní žena, muž a dítě. Jak podpořit a porozumět tématům ženské a mužské energie? Ne vždy je to tak jednoznačné, jak se zdá…navíc se skrze vedenou meditaci podíváme na stěžejní momenty ve vztahu s matkou i otcem a uzdravíme nerovnováhu v našich obou rodových liniích ❤️ Více na 👉 📸 https://kurzyeov.cz/produkt/on-line-workshop-zenska-energie-a-cisteni-zenske-rodove-linie

3

Dnešní ranní pohodička aneb skvělý rozhovor s Verenice Carvajal o metodice EOV v prosincovém vydání časopisu Regenerace❤️ Nenechte si ujít!

30

Nový originální způsob jak oslavit narozeniny? Přeci na našem lektorském kurzu EOV🎂❤️ …a nejen na tom lektorském 😉 Další termín máme v únoru 2024 👉 https://kurzyeov.cz/kurzy/kurz-na-lektora-eov/

7

16
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

Co EOV spojí, nic nerozdělí 🤗

36
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 týdnem

6
chevron-down