e-shop
e-shop

KURZY s Vere Carvajal 2024

Pro dospělé

červen/červenec 2024
počet volných míst:
10

Generální ředitelka mexické asociace Viendo pro el Mundo, pravidelný host Jaroslava Duška v Duši K a Petra Horkého v Hausbotalku, naše skvělá učitelka a úžasná bytost, díky které máme metodiku EOV v České republice, bude opět v Praze létě 2024! Rezervujte si své místo s předstihem!

Rozhodně je z čeho vybírat!

KURZ AURAS

Cílem je:

  • Rozvinout techniky mimosmyslového vnímání a práce s rozšířeným vědomím nad možnosti běžné populace.
  • Naučit se vidět auru a načítat z ní osobnost, zdravotní stav, emoce, mentalitu a úroveň vědomí jiných osob.
  • Osvojit si techniku „andělské terapie” a na jejím základě umět doporučit druhé osobě konkrétní změny, na základě kterých dojde k potřebnému zlepšení v různých aspektech a oblastech jeho života.
  • Umět určit, zda již zemřelá osoba (resp. její duše) odešla do světla či nikoliv a je tedy třeba jí tam pomoci. Naučit se techniku odvedení duše, která opustila fyzické tělo, aby odešla do světla, k Bohu, do stavu plného vědomí.

Ke každému tématu je detailní technika, jak cvičení realizovat:

  • Meditace pro vidění aury a energetického čištění – nejen vlastního, ale i jiných.
  • Meditace pro vidění duše zemřelého a její vyprovození do světla.

Délka kurzu: 2 dny

Cena: 12 500,- Kč

Předběžný termín :

14. – 15. 6. 2024

16. – 17. 6. 2024

19. – 20. 7. 2024

Místo konání: ČAKOVICE (TÝNEC NAD SÁZAVOU)

Podmínkou není účast na jiném kurzu ani znalost dané tématiky. 

CESTA LÁMŮ

Stejně jako lámové, kteří se vydávají na cestu k vrcholu té nejvyšší himalájské hory, kde nachází věčné štěstí, tak prochází svou životní pouť každá Duše. Tento kurz nám ukáže a zvědomí tu naši cestu.  Jak od utrpení a bolesti, které možná prožíváme, můžeme dojít k naplněnému a šťastnému životu, který bychom mohli žít.

Cílem kurzu je:

  • cesta k vědomějšímu životu, skrze naše pravé Já
  • větší emocionální vyrovnanost
  • umět lépe čelit překážkám
  • naučit se žít přítomný okamžik

Přijmi 7 výzev a dosáhni věčného štěstí…na cestě z nevědomí do vědomí…vrátíš se nebo jdeš s námi až na vrchol? Během 7 etap na cestě Himalájemi budeme zdolávat překážky a nástrahy a zbavovat se zátěží, které si neseme, abychom se mohli setkat s naším skutečným Já.

Délka kurzu: 2 dny

Cena: 12 500,- Kč

Předběžný termín :

21. – 22. 7. 2024

Místo konání: ČAKOVICE (TÝNEC NAD SÁZAVOU)

Podmínkou není účast na jiném kurzu ani znalost dané tématiky. 

KURZ NA LEKTORA EOV 2

Tento kurz je návazným lektorským kurzem a je určen výhradně pro lektory EOV pro děti, certifikované pod hlavičkou Viendo por el Mundo. V praxi ho lze využít pro práci s dětmi i dospělými.

Obsah kurzu je zaměřen nejen na práci s intuicí, ale i schopnost osvojovat si celostní myšlení a výrazněji rozvíjet potenciál pravé hemisféry, té kreativní a intuitivní.

Mentálními technikami vědomě propojujeme naše tři Já:

1.​ Lidské Já – naše materiální tělo, nedokonalá, omezující část.
2.​ Dokonalé Já – naše energetické tělo, dokonalá část na úrovni Ducha.
3.​ Božské Já – naše esenciální tělo, naše Bytí.

Cílem je naučit se žít v těchto třech rovinách existence vědomě tak, abychom je využívali pro své dobro, ale zároveň abychom byli schopni fungovat a rozumět světu kolem nás. Cílem je osvojit si představu, že jsme tvůrci své vlastní reality, že neseme odpovědnost za vše, co prožíváme, i za to, jak s tím nakládáme.

Délka kurzu: 3 dny

Cena: 20 000,- Kč

Předběžný termín :

19.- 21. 6. 2024

Místo konání: ČAKOVICE (TÝNEC NAD SÁZAVOU)

Stačí vyplnit formulář a my už vás kontaktujeme!
PŘEJÍT NA FORMULÁŘ

Facebook

Kurzy EOV️ před 1 měsíc

Dneska to tady je samá princezna 😍👸🏻

13
Kurzy EOV️ před 1 měsíc

Po delší době zase na domácí půdě 😍…workshop Proč já? Děkujeme 🙏

13
1 Comments
Kurzy EOV️ před 1 měsíc

Máme 7 nových lektorů s dostatečnou praxí na to, aby mohli naší metodikou (EOV 1) provázet i dospělé ☺️🥳 Certifikované lektory si můžete v místě svého bydliště najít na našem webu 👉 https://kurzyeov.cz/nasi-lektori/ Proč je forma kurzu pro dospělé jiná než pro děti? Má to tyto dva hlavní důvody: 1) Dospělí potřebují jít více do hloubky a je třeba je vést k tomu, aby byli schopni pochopit původ, který zapříčinil nastavení jejich podvědomých obrazů. U dětí není tak důležité tento původ znát, protože si na svých špatných vzorcích ještě nepostavili tolik negativních zážitků a mohou tyto vzorce snadno nahradit novými, těmi ideálními. 2) Dospělí se potřebují znovu napojit na svou pravou, věčnou, skutečnou identitu. Tu, kterou měli před narozením do hmotného těla, tu, kterou budou mít i nadále, až jejich hmotné tělo přestane na úrovni materiálního světa existovat. Tuto skutečnou identitu po narození postupně ztrácíme vlivem způsobu výchovy nejen doma, ale i ve škole, ve společnosti, v práci atd. Jednoduchým a účinným způsobem, jak se znovu napojit na své Skutečné Já, je pracovat na rozšíření svého vědomí. Děti a teenageři jsou stále blízko svému Skutečnému Já a z tohoto důvodu není třeba u nich některé další techniky a cvičení aplikovat.

26
1 Comments
Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Dneska se u nás zastavil pošťák…s odměnou 😍❤️ děkujeme!

32
1 Comments
Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Naše Terezka má dneska narozeniny…a my máme přání jediný…ať je ve tvém životě vše tak, jak si přeješ…a ještě mnohem víc 😉😘❤️🥳

42
10 Comments
Kurzy EOV️ před 2 měsíce

Věk je jen číslo! 🥳 Kdo nezkusí, nepochopí 😎

53
4 Comments
chevron-down